Головна » Статті » Новини |
У розділі матеріалів: 923 Показано матеріалів: 851-860 |
Сторінки: « 1 2 ... 84 85 86 87 88 ... 92 93 » |
25.06.13. – напередодні Дня Конституції України , та
реалізовуючи соціальні ініціативи
Президента України в.Януковича, в с. Показне Вільнозапорізької сільської ради ,
відбулось урочисте відкриття нового дитячого спортивного майданчика. Урочисто
перерізати стрічку нового обєкту для
дітей , було надано голові РДА Сербіну В.М. та сільському голові Латію О.М. Участь в урочистостях взяла голова районної ради Терзієва В.Г.Громадськість позитивно сприйняла виконання соціальних ініціатив Президента України та активно взаємодіє з органами місцевого самоврядування.
|
20.06.12. - з метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента України , заступник голови РДА Остапенко В.Я. провела засідання громадської ради району з питань фізкультури і спорту при РДА, в ході якого були розглянуті питання: Про стан та перспективи реалізації нових соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо залучення дітей до занять фізкультурою та масовим спортомв новобузькому районі;Про модернізацію та оснащення дитячих та спортивних майданчиків району для занять фізичною кульутрою і спортом. 20.06.13. – відбулось засідання Президії районної громадської організації ветеранів війни і праці в ході якого були розглянуті питання надомного обслуговування ветеранів війни і праці та про проведення заходів до Дня Скорботи та вшанування памяті жертв війнив Україні. 20.06.13. – міський голова Ночовський В.І. провів зустріч за «круглим столом» з представниками малого бізнесу щодо проведення благоустрою прилеглих теритторій. 20.06.13. - заступник голови РДА Остапенко В.Я., відповідно до соціальних ініціатив Президента України , взяла участь у тематичному профорієтаційному заході., який було проведено на базі районного оздоровчого табору ус. Пелагеївка з обдарованими дітьми. |
19.06.13. – голова РДА Сербін В.М. провів засідання штабу з питань проведення робіт по збору ранніх зернових культур. 19.06.13. – перший заступник голови РДА Сенчина Г.М. провела засідання комісії з питань надання державвної допомоги малозабезпеченим сімям. 19.06.13. – заступник голови РДА Остапенко В.Я.. голова райради Терзієва В.Г. взяли участьу сходці з жителями села Щорсове з питань передачі Щорсівського парку біля маєтку Тропіних регіональному ландшафтному парку «Приінгульському». Також керівники району ознайомили присутніх з основнимиположеннями проекту Концепції реформування органів місцевого самоврядування в Україні. 19.06.13. – відбувся семінар – навчання фахівців районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді по надомному обслуговуванню населення. Заступник голови РДА Остапенко В.Я. взяла участь у нараді та звернула увагу на належне виконання нових соціальних ініціатив Президента України саме фахівцями соціальної служби. |
В рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича , за ініціативи Молодіжної колегії про голові райдержадміністрації в нашому місті пройшла молодіжна акція «Молодь за здоровий спосіб життя», приурочена до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням. За сприяння відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, центральної районної лікарні, спонсорів та людей, небайдужих до проблем молоді, було проведено вуличну акцію «Обміняй цигарку на цукерку», в ході якої активісти-волонтери, учні Новобузької гімназії, Новобузьких загальноосвітніх шкіл № 1, 7, 10 зверталися до життелів міста, студентів Новобузьких коледжів, перехожих з закликом обрати світ без тютюнового диму. Діти роз’яснювали співрозмовникам шкоду, яку несе для здоров’я людини тютюнопаління, роздавали інформаційні листівки, пропонували викинути цигарки, а замість них пригощали смачними цукерками. В ході акції було знищено більше 260 цигарок і декілька пачок цієї отрути. Вченими доведено, що одна цигарка скорочує життя курця на 7 хвилин, отже, спільними зусиллями ми зберегли життя новобужан на 1680 хвилин або на 28 годин. |
17.06.13. – перший заступник голови РДА Сенчина Г.М. провела засідання робочої групи з питань прогнозування перспектив розвитку населених пунктів району до 2017 року. 17.06.13. заступник голови РДА Петраковський М.В. відвідав ФАП у с. Новосіллі з метою завершення ремонтних робіт та підготовці ФАПу до відкриття. 17.06.13. – заступник голови РДА Остапенко В.Я. провела засідання оргкомітету з питань підготовки заходів до 90-річчя служби дільничних інспекторів міліції та Дня Скорботи в Україні. 17.06.13. – заступник голови РДА Остапенко В.Я. провела засідання спостережної комісії на базі виправного центру № 103 та надала розяснення основних положень проекту Концепції реформування органів місцевого самоврядування в Україні. 17.06.13. – головаРДА Сербін В.М., перший заступник голови РДА Сенчина Г.М., заступники голови РДА. голова райради Терзієва В.Г.. міський голова провели нараду з питань відкриття нових або реконструйованих обєктів з нагоди Дня незалежності України. |
14.06.13. – голова РДА Сербін В.М.. голова райради Терзієва В.Г. взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня медичного працівника. Керівники району привітали кращих працівників. вручили грамоти та подарунки. Після урочистої частини відбувся святковий концерт. 14.06.13. – заступник голови РДА Остапенко В.Я. провела засідання районної міжвідомчої комісії у справах увічнення памяті жертв війни та політичних репресій. |
13.06.13. – заступник голови РДА Остапенко В.Я. взяла участь у співбесіді з заступником голови ОДА Іванцовою Н.І. з питань соціальної сфери району. 13.06.13. – перший заступник голови РДА Сенчина Г.М. провела засідання за участю представників Антимонопольного комітету з питань повноважень антимонопольного комітету у сфері підтримки й захисту економічної конкуренції, обмеження монополізму та контролю за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції. 13.06.13. – заступник голови РДА Петраковський М.В., міський голова Ночовський В.І. провели сходку з жителями с. Жовтневе з питання ремонту доріг селища. Та розяснення основних положент проекту Концепції реформування органів місцевого самоврядування.
|
12.06.13. – заступник голови РДА Остапенко В.Я. на виконання доручень Президента України щодо якісного неадання медичних послуг населенню провела координаційну раду з питань протидії туберкульозу, СНІДу та ВІЛ – інфекції за участю медичних працівників та керівників районних служб. 12.06.13. - голова РДА Сербін В.М. провів оргкомітет з питань підготовки заходів до Дня Конституції та Дня незалежності України. |
10.06.13. – голова РДА Сербін В.М. провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб, в ході якої були пілняті питання : капітальний ремонт скважини по постачі води у с. Добра Воля, декларування доходів одноосібниками, пільгові перевезення ,проплата за використання землі, оптимізація закладів освіти, легалізація зайнятості населення, робота закладів охорони здоровя,виконання нових соціальних ініціатив Президента України. 10.06.13. – заступник голови РДА Петраковський М.В. провів нараду з питань мов кредитування Державної програми «Власний дім».
10.06.13. – перший заступник голови РДА Сенчина Г.М., заступник голови РДА Остапенко В.Я. взяли участь у селекторній нараді ОДА з питань перспективного розвитку населених пунктів у сільській місцевості Миколаївської області до 2017 року. 10.06.13. – на виконання нових соціальних ініціатив Президента України,заступник голови РДА Остапенко В.Я. взяла участь у нараді з медичними працівниками щодо покрашення роботи комунального закладу «Центр первинної медико санітарної допомоги» по наданню медичної допомоги хворим Новобузького району на первинному обліку. |
07.06.13. – в рамках виконання нових соціальних ініціатив Президента
України, заступник голови РДА Остапенко В.Я.
взяла участь в урочистих заходах з нагоди відкритття сезону оздоровлення
в районному оздоровчому таборі в с. Пелагеївка. 07.06.13.- заступник голови РДА Остапенко В.Я. провела семінар із
завідуючими філіями сільських бібліотек
району з питань розвитку бібліотечної
системи та були обговорені нові соціальні ініціативи
Президента України. 07.06.13. – відбулось засідання сесії міської ради , в ході якоїбули
обговорені зміни до бюджету міської ради
та земельні питання. 07.06.13. – на виконання нових соціальних ініціатив Президента України,заступник голови РДА
Остапенко В.Я. урочисто вручила
документи прийомній сімї Цьоми Н.Г., які
взяли на виховання дворічного малюка. 07.06.13. – з нагоди 90-річчя
утворення служби дільничних інспекторів міліції, в спортзалі коледжу МНАУ відбулись спортивні змагання з
волейболу. |