Головна » Статті » Новини |
У розділі матеріалів: 923 Показано матеріалів: 841-850 |
Сторінки: « 1 2 ... 83 84 85 86 87 ... 92 93 » |
Кубок газети «Вперед» 30 червня з нагоди Дня Молоді та підтримки іміджу районної газети «Вперед»,на
стадіоні «Колос» відбулись фінальні
ігри з футболу на кубок районної газети «Вперед» серед команд села Камяне
та Новобузького коледжу МНАУ. Команда – переможець отримала грамоти, кубок та річну передплату на районну газету «Вперед». |
Свій театр «Браво» 28 червня з нагоди дня Молоді, відбулась театральна вистава «Фараони, або Новобузькі фермери» за участю артистів театру «Браво» районного будинку кульутри. Вистава знайшла своїх шанувальників. |
27 червня заступник голови РДА Петраковський М.В.провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС.Робота комісії була направлена на реалізацію питань щодо санітарно – ветеринарного стану ринків міста, стану пожежної та техногенної безпеки в період збирання врожаю зернових культур, стану протипожежного водопостачання в районі та про зняття з контролю групового захворювання серед вихованців ДНЗ села Софіївка Новобузького району. |
Для молоді – «Молоді голоси» 27 червня з нагоди Дня Молоді ,реалізації соціальних ініціатив Президента України,в районному будинку культури пройшов районний конкурс «Молоді голоси».Учасники конкурсу мали можливість проявити свій талант серед ровесників та юних обдарувань.Переможці отримали грамоти , цінні подарунки та приязнь ,любов і нових шанувальників свого таланту. |
Державна політика в районі по забезпеченню
27 червня з нагоди Дня Молоді, відповідно до завдань
Президента України В.Януковича,відбулось засідання «круглого столу» за участю
роботодавців, соціальних партнерів та представників Новобузького коледжу МНАУ і КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» на
тему «Стажування студентів. Навчайся та набувай досвід роботи».Реалізовуючи
завдання Президента України в районі, керівники органів влади забезпечують
умови для працевлаштування молоді. |
Основний Закон нашої держави.
|
У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. 26 червня з нагоди Дня Молоді в районному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний диспут «Актуальна професія. Яка вона?». До диспуту залучено молодь, яка перебуває на обліку без професії та роботодавців, які презентували свої підприємства .Реалізовуючи завдання Президента України на території району, місцеві органи влади проводять відповідні заходи по забезпеченню молоді працевлаштуванням. Оздоровча кампанія триває. 26 червня голова районної ради Терзієва В.Г. та заступник голови РДА Остапенко В.Я. взяли участь у колегії з керівниками загальноосвітніх закладів району , в ході керівники району підняли питання про підсумки завершення 2012-2013 навчального рокута підготовка до нового навчального року,організація відпочинку ІУ зміни в районному оздоровчому таборі,про роботу літньої школи для обдарованих дітей на базі районного оздоровчого табору у с. Пелагеївка,про проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Конституції України, про організацію харчування дітей в дошкільних навчальних закладах району. |
Державна політика в районі по забезпеченню молоді першим робочим місцем. «Моя перша зустріч з роботадавцем»
26 червня в рамках Дня відкритих дверей під гаслом «Назустріч професійній карєрі»,на виконання завдань Президента України В.Януковича щодо забезпечення молоді першим робочим місцем,та з нагоди Дня Молоді в районному центрі зайнятості відбувся семінар – тренінг «Моя перша зустріч з роботодавцем».Для участі у семінарі були запрошені випускники навчальних закладів, молодь, яка вперше шукає роботу.В ході роботи семінару було звернено увагу на конституційне право молоді щодо працевлаштування. |
26 червня перший заступник голови РДА Сенчина Г.М. провела нараду з перевізниками району з питань організації проведення приміських пасажирських перевезень. 17-ій річниці Дня Конституції України – гідні здобутки!
|
26 червня голова РДА Сербін В.М. провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств, в ході якої підняв питання завершення роботи по збору ранніх зернових культур,сплати податків та зборів за користування землею, легалізація заробітної плати, формування фонду регіональних ресурсів та працевлаштування молоді.ПрезидентУкраїни В.Янукович неоноразово звертав увагу щодо надання допомоги молоді як у виборі професії, так і забезпеченні молодих спеціалістів роботою у відповідних галузях. |