Вітаю Вас Гість!
Середа, 21.04.2021, 00:51
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

ДПА у Миколаївські

Президент України

ВРУ

Дозвільний центр

Гаряча лінія

Пошук

Погода

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

ДРВ

Миколаївська ОДА

Міжрегіонбуд

Аграрна біржа

Головдержслужба

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сектор організаційно-кадрової роботи

Сектор організаційно-кадрової роботи апарату Новобузької РДА
Поштова адреса вул.Гребеннікова, 1, м.Новий Буг, Новобузький р-н, Миколаївська обл., 55601
Контактні телефони  

Завідувач сектора організаційно-кадрової роботи апарату Новобузької РДА

Безродня Анастасія Василівна

Основні завдання :

 • Відділ виконує організаційне забезпечення діяльності райдержадміністрації по здійсненню функцій державного управління територією.
 • Забезпечує взаємозв’язок голови райдержадміністрації з районною радою та органами місцевого самоврядування. Бере участь в організації проведення виборів депутатів усіх рівнів, референдумів тощо згідно з чинним законодавством.
 • Проводить перевірку роботи управлінь та відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування виконання ними Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів державної влади, розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації.
 • Узагальнює інформацію з сільських рад про соціально-економічний стан територій, найбільш гострі проблеми, громадсько-політичні настрої населення, оперативно доводить її до відома голови райдержадміністрації, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату. Надає методичну та іншу практичну допомогу у поліпшенні організації роботи селищної та сільських рад.
 • Бере участь у розробці проектів економічного і соціального розвитку територій.
 • На основі пропозицій заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації та відповідно до регламенту райдержадміністрації готує щомісячні плани основних заходів райдержадміністрації, орієнтовні щоквартальні плани проведення нарад з селищним та сільськими головами, керівниками підприємств, установ, організацій, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, план роботи райдержадміністрації на рік та плани проведення інших заходів, які здійснюються головою райдержадміністрації, узагальнює пропозиції з цих питань.
 • Бере участь у експертизі клопотань про нагородження державними нагородами, президентськими відзнаками та про присвоєння почесних звань України.
 • Здійснює контроль за дотриманням вимог регламенту райдержадміністрації її управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами.
 • Оперативно розглядає віднесені до компетенції відділу питання, внесені управліннями та відділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями та установами і готує для доповіді голові райдержадміністрації, керівнику апарату проекти відповідних документів або пропозиції про порядок подальшого розгляду і вирішення поставлених питань.
 • Здійснює організаційне забезпечення засідань колегій, нарад, що проводяться головою райдержадміністрації, заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату.
 • Забезпечує реалізацію державної політики з питань кадрової роботи та державної служби в апараті та структурних підрозділів райдержадміністрації. Здійснює аналітичну та організаційну роботу з кадрового менеджменту. Прогнозує розвиток персоналу, заохочує працівників до службової кар’єри. Документально оформлює проходження державної служби та трудових відносин. Разом з керівниками відповідних структурних підрозділів узагальнює практику роботи з кадрами, вносить керівництву райдержадміністрації пропозиції щодо їх вдосконалення.
 • Разом з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації розробляє річні плани з кадрами, визначає поточну та перспективну потребу в кадрах, формує кваліфікований кадровий резерв, формує замовлення та підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації державних службовців.
 • Здійснює організаційне забезпечення роботи конкурсної комісії, атестаційної комісії райдержадміністрації та проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них завдань і обов’язків, а також контролює в межах наданих повноважень проведення цієї роботи в структурних підрозділах райдержадміністрації.
 • Здійснює організаційні заходи щодо своєчасного щорічного подання державними службовцями апарату райдержадміністрації відомостей про доходи, зобов’язання фінансового характеру та належне їм майно, в тому числі і за кордоном, щодо себе і членів своєї сім’ї (декларування доходів).
 • Готує в установленому порядку матеріали про призначення на посади та звільнення з посад працівників райдержадміністрації, попереджає їх про встановлення законодавством обмеження при прийняті на державну службу, ознайомлює із загальними правилами поведінки державного службовця.
 • Забезпечує облік та зберігання копій контрактів з керівниками державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління райдержадміністрації та органів виконавчої влади вищого рівня, розташованих на території району, а також з керівниками підприємств, установ і організацій спільної власності територіальних громад району, що закріпленні в управління за структурними підрозділами райдержадміністрації.
 • В установленому порядку вносить рекомендації голові райдержадміністрації про зарахування до кадрового резерву державних службовців при плануванні періодичного переміщення по службі (ротації) на посадах, забезпечення призначення та звільнення на які входить до компетенції відділу.
 • В межах наданих повноважень планує з урахуванням індивідуальних здібностей, професійної підготовки та результативності роботи державного службовця, періодичне переміщення його по службі в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, а також переведення до іншого державного органу чи іншу місцевість за його згодою.
 • Виконує інші завдання та функції відповідно до діючого законодавства та за дорученнями голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату.

Пріоритети державної політики у сфері державної служби

 

Оголошення про конкурс із зарахування до кадрового резерву на посади голів місцевих державних адміністрацій Миколаївської області на 2015 рік.

Стартує Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»