Вітаю Вас Гість!
Середа, 21.04.2021, 01:37
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

ДПА у Миколаївські

Президент України

ВРУ

Дозвільний центр

Гаряча лінія

Пошук

Погода

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

ДРВ

Миколаївська ОДА

Міжрегіонбуд

Аграрна біржа

Головдержслужба

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Новобузької РДА
Поштова адресавул.Гребеннікова, 1, м.Новий Буг, Новобузький р-н, Миколаївська обл., 55601
Контактні телефони(05151) 9-13-08
Завідувач сектора взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи
Лашкова Валентина Володимирівна

Основні завдання сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації:

 • На підставі щомісячних статистичних даних Березанського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області про стан правопорядку аналізує діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо зміцнення законності і правопорядку, при необхідності з виїздом до сільських рад,
 • Надає практичну та методичну допомогу в стабілізації криміногенної ситуації
 • Вносить пропозиції стосовно контролю за впровадженням у практичну діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування разом з правоохоронними органами профілактичних заходів запобігання скоєння злочинів, у першу чергу, особами, які відносяться до «групи ризику» (звільненими із місць позбавлення волі, наркоманами, алкоголіками, особами без визначеного місця проживання, підлітками, які знаходяться на обліку в службі в справах неповнолітніх).
 • Разом з правоохоронними органами бере участь у проведенні спеціальних операцій з дотримання громадського порядку, відновлення громадських формувань з охорони правопорядку згідно з Указом Президента України від 16 червня 1999 року № 650/99 «Про додаткові заходи щодо поліпшення діяльності органів внутрішніх справ та громадських формувань з охорони правопорядку».
 • Надає організаційно-методичну допомогу органам місцевого самоврядування з питань профілактики боротьби зі злочинністю і корупцією та узагальнює практику їх роботи.
 • Здійснює контроль за виконанням вимог законів України «Про боротьбу з корупцією» та «Про державну службу», відпрацьовує разом з відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації дійові заходи щодо недопущення корупційних діянь державними службовцями райдержадміністрації.
 • Аналізує стан справ у боротьбі зі злочинністю в економічній, кредитно-фінансовій, банківській системах, агропромисловому, паливно-енергетичному комплексі, при приватизації, в зовнішньо-економічній діяльності тощо.
 • Здійснює розробку (коригування) мобілізаційного плану та інших оперативно-мобілізаційних документів.
 • Контролює створення об’єктів і потужностей мобілізаційного призначення, а також мобілізаційних стратегічних і найважливіших видів сировини, матеріалів, устаткування, продовольства, речового та іншого майна.
 • Здійснює разом з райвійськкоматом контроль за станом роботи по військовому обліку громадян, бронювання робочої сили на підприємствах, в установах і організаціях району.
 • Сприяє роботі районної призовної комісії та комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.
 • Вивчає і аналізує стан оборонної мобілізаційної, військово-патріотичної роботи в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях району. Вносить відповідні пропозиції з даних питань голові райдержадміністрації.