Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 29.04.2024, 18:02
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

ДПА у Миколаївські

Президент України

ВРУ

Дозвільний центр

Гаряча лінія

Пошук

Погода

ДРВ

Миколаївська ОДА

Міжрегіонбуд

Аграрна біржа

Головдержслужба

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Новини роботи комітету з економічних реформ » Розвиток системи медичного обслуговування

Розвиток системи медичного обслуговування

В АКТОВОМУ ЗАЛІ ЦРЛ відбулось засідання медичної ради, на якому підбили підсумки роботи сільської медицини за 2012 рік.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) В.М.Лучна надала інформацію про показники флюорографічного обстеження населення по лікарських амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах, а також про рівень надання медичних послуг.

Виступ Валентини Миколаївни став відправною точкою і для діалогу медиків і представників влади щодо більш якісного використання потенціалу галузі охорони здоров’я в умовах її реформування.

Крім цього, в рамках обговорення, медрада розглянула питання співпраці з соціальними службами району, які взаємодіють з ЦПМСД. На думку начальника УПСЗН С.М. Федунець, деяким соціальним працівникам необхідно усунути формалізм у виконанні обов’язків. Адже формальний підхід до роботи ускладнює здійснення контролю за проблємними сім’ями і не сприяє тому, щоб медики в потрібній мірі стежили за станом здоров’я членів цих сімей і зокрема дітей.

Зі слів заступника голови райдержадміністрації В.Я.Остапенко, поліпшити ситуацію може тільки чіткий механізм взаємодії соціальних служб, медичних установ та органів самоврядування на місцях. Відлагодження такого зв’язку на практиці — ця мета повинна стати основою планування роботи на найближчий час для усіх служб, покликаних турбуватись про здоров’я людей, здійснюючи соціальний супровід їх життя.

В роботі медради взяли участь сільські голови.

 

у  сільськогосподарським підприємствам становить 111 % , або 12,5 % до річного завдання, створенні міні – ферми по молочному скотарству в особистих селянських господарствах від 3 до 5 корів, 130 господарств в яких  утримується 464 голови корів, від 6 до 10 корів 11 господарств, в яких утримується 78 голів корів, від 11 до 15 корів 2 господарства в яких утримується 25 голів корів.

За січень – лютий місяці 2013 року в районі будівництво молочних ферм і комплексів, реконструкція молочних ферм і комплексів, виділення коштів з місцевих бюджетів, сільгосппідприємств, які приростили високопродуктивне поголів’я корів, закупівлі фізичними особами установок індивідуального доїння, та суб’єктів господарювання, які претендують на часткове відшкодування вартості закуплених ними племінних нетелів та корів не проводилось .

Категорія: Розвиток системи медичного обслуговування | Додав: nbgrda (28.02.2013)
Переглядів: 492 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: