Головна » Статті » Новини » РДА |
В район повернулись демобілізовані бійці, які призивались до війська торік в рамках першої хвилі мобілізації
Голова райдержадміністрації Сергій Іванов та голова районної ради Юрій Бондар тепло зустріли земляків та привітали з поверненням. Відповідаючи на питання керівників району хлопці розповіли,як з боєм виходили з оточення, втрачали товаришів, проте залишались вірними своєму обов’язку. Хлопцям випала нелегка доля – через складну військово-політичну ситуацію вони, одними з перших прийняли на себе удар російсько-терористичних військ, відчували, особливо на початку військових дій, гострий брак амуніції та матеріально-технічного оснащення. Вітаючи бійців із поверненням додому,голова райдержадміністрації Сергій Іванов наголосив, що « одним із пріоритетів районної виконавчої влади є всебічне сприяння соціально-психологічній адаптації учасників АТО до мирного життя, вирішенню питань працевлаштування, медичного обслуговування, виділення житла, відведення земельних ділянок.» Очільники району запевнили, що вони завжди готові надати допомогу у вирішенні різних питань демобілізованих. | |
Переглядів: 540 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0 | |