Вітаю Вас Гість!
Четвер, 02.05.2024, 19:43
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

ДПА у Миколаївські

Президент України

ВРУ

Дозвільний центр

Гаряча лінія

Пошук

Погода

ДРВ

Миколаївська ОДА

Міжрегіонбуд

Аграрна біржа

Головдержслужба

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Новини роботи комітету з економічних реформ » Реформи в системі освіти

Програма економічних реформ в Україні на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, кон¬курентоспроможна економіка, ефективна держава»

Спортивно-масова робота

На базі Центру позашкільної роботи з вересня по грудень 2012 року проведено 16 районних масових заходів для вихованців гуртків та учнів міста і району.

Греко-римська боротьба:

                  X Міжнародний турнір у м. Кіровоград — 2 третіх місця;

                  юнацький турнір у м.Новий Буг — 4 перших місця, 4 других місця, 3 третіх місця;

                  відкрита першість області з греко-римської боротьби серед спортивних шкіл (м.Миколаїв)

                  1 перше, 2 других, 2 третіх місця.

Волейбол (юнаки) — міжрайонний турнір серед учнів ДЮСШ 1996-97 р. н. — І місце; обласні змагання серед учнів ДЮСШ 1997-99 р.н. (м.Вознесенськ) — II місце.

Баскетбол (юнаки) -— обласні змагання серед учнів ДЮСШ—І місце.

У 2012 році за спецкошти бюджету розвитку виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво спортивного комплексу ДЮСШ на загальну суму 167,289 грн., проведено експертизу з питань міцності, експлуатаційної безпеки. Інвестиційний проект «Будівництво спортивного комплексу відділу освіти Новобузької РДА» включено до переліку інвестиційних програм, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2013 році.

У минулому році ЗОШ №7 посіла III місце в обласному турі Всеукраїнського огляду-конкурсу «На кращий стан фізичного виховання серед загальноосвітніх навчальних закладів», нагороджена дипломом і кубком обласного управління з фізичного виховання та спорту.

У 2012 році вперше в Україні започатковано проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. В районному етапі олімпіади серед одинадцята- класників призерами стали учні ЗОШ №7, №10, гімназії, Баратівської, Вільнозапорізької шкіл.

У минулому році у спортивному залі ЗОШ №1 проведено заміну вікон, дверей за кошти депутатів обласної ради Жука М.В., Сербіна В.М., установлено захисні решітки на вікна, у Новобузькій ЗОШ №7 триває капітальний ремонт у малому спортивному залі.

 

Інформатизація закладів освіти

З метою створення умов для розвитку освіти в районі, підви­щення ефективності державного управління шляхом проведення інформаційних технологій, забезпечення реалізації прав на вільний пошук, одержання і передачу навчальної інформації 16 закладів І-ІІІ ступенів, 1 заклад ІІ-ІІІ ступенів і 4 заклади І ступеню забезпечені навчальними комп’ютерними комплексами, що становить 87,5%. Всі навчальні заклади району, ЦПРДЮ, центр профільного навчання, відділ освіти та районний методичний кабінет підключені до мережі Інтернет та мають можливість доступу до необхідної інформації, її використання у режимі ОN-1іпе.

 

Забезпечення підручниками

За четвертий квартал 2012 р. одержано від «Миколаївкнига» та раціонально розподілено між школами 1041 примірників на 2 клас 2013-2014н.р. та 276 примірників художньої літератури. Проблемою залишається укомплектування шкільних бібліотек ком'ютерною технікою та підключення їх до мережі Інтернет.

 Організація харчування

Всіма видами харчування охоплено 100% учнів, гарячим харчуванням — 77,8%. У всіх школах району працюють їдальні, а в гімназії, ЗОШ №№1, 7, Софіївській — ще й буфети.

За кошти районного бюджету харчуються всі учні початкових класів (1098), діти з малозабезпечених сімей (167 — 100%), діти, які знаходяться під опікою (68 — 100%), діти з позитивною пробою Манту (26 -— 100%) та вихованці пришкільного інтернату (20). Вартість харчування складає 5,00 грн., вихованців пришкільного інтернату — 21 грн.

Вартість харчування старшокласників різна: вона залежить від рішення загальношкільних батьківських зборів і складає по школах району від 2,00 грн. до 7,00 грн.

Для харчування старшокласників використовуються батьківські, благодійні кошти чи сільгосппродукція, вирощена на шкільних городах.

З метою здешевлення харчування та кращої якості продукту загальноосвітні навчальні заклади закуповують молоко безпосередньо у місцевого товаровиробника згідно з укладеними договорами.

Однак в організації харчування дітей є проблеми: для урізноманітнення меню та забезпечення дітей свіжими фруктами та тваринним м’ясом необхідні кошти, які відсутні в бюджеті відділу освіти. Крім того, вартість харчування учнів початкових класів — одна з найнижчих в області.

До початку нового навчального року у всіх їдальнях і харчоблоках зроблено поточні ремонти, поновлено столовий і кухонний посуд, меблі, холодильне і технологічне обладнання, закуплено миючі і дезінфікуючі засоби, розроблено перспективно-циклічне меню для харчування учнів початкових, середніх і старших класів.

 

Розрахунки за спільний обробіток землі

Станом на 1.11.2012 р. всі сільгоспвиробники розрахувались з відділом освіти. Сплачено 535201,79 грн., що на 107636,17 грн. більше, ніж в минулому році. Збільшення надходження коштів стало можливим за рахунок збіль­шення розміру оплати за 1 га до 500-600 грн.

 

Матеріально-технічне забезпечення ДНЗ

Протягом 2012 року відремонтовано другу половину приміщення Новополтавського ДНЗ (відкриття планується на березень 2013 року); проведено капітальний ремонт Баратівського ДНЗ; в Майорівському — зроблений ремонт приміщення, замінено вікна; в Новомиколаївському — замінено вікна.

Значні обсяги робіт по ремонту будівель проведено Новобузькою міською радою: капітальний ремонт приміщень ДНЗ №6; капітальний ремонт водопровідної, каналізаційної, опалювальної системи в ДНЗ №7; капітальний ремонт опалювальної системи ДНЗ №4; встановлено пластикові вікна та замінено двері в Жовтневому ДНЗ; в ДНЗ №10 проведено заміну вікон, ремонт даху, в інших ДНЗ проведено поточні ремонти.

В дошкільних навчальних закладах, що знаходяться у власності сільських рад, проведено поточні ремонти, у Софіївському — частково замінено паркан, Максимівському — замінено огорожу, Березнегуватському — проведено водопровідну систему на харчоблок, Кам’янському — частково встановлені пластикові вікна, Вівсянівському—частково встановлені пластикові вікна

Категорія: Реформи в системі освіти | Додав: nbgrda (28.03.2013)
Переглядів: 872 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: