Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.12.2024, 17:39
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

ДПА у Миколаївські

Президент України

ВРУ

Дозвільний центр

Гаряча лінія

Пошук

Погода

ДРВ

Миколаївська ОДА

Міжрегіонбуд

Аграрна біржа

Головдержслужба

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Новини роботи комітету з економічних реформ

У розділі матеріалів: 19
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Державна програма з енергозбереження за участю АТ «Державний ощадний банк України»Завантажити

 

ЖКГ | Переглядів: 566 | Додав: nbgrda | Дата: 06.07.2015 | Коментарі (0)

Вшанування загиблих до Дня Скорботи

Новини | Переглядів: 511 | Додав: nbgrda | Дата: 22.06.2015 | Коментарі (0)

Комфортний ФАП

Для Шевченкового-2 тепер це норма

ПРАКТИЧНІ кроки облаштування нинішнього ФАПу у селі Шевченкове-2 почали відразу на сходці громадян. Гуртом вирішили, що кожен житель здасть у громадську касу по 10 грн. з кожного гектара. Так всі і зробили.

Сільський голова Михайло Микола­йович Плюта додатково ще звернувся до фермерів і приватних підприємців: 1000 грн. передав В. Костишин, по 200 - О. Єрьоменко, Ю. Василой, О. Вільчинська, А. Яворський, 300 грн.- С.М.Плюта. Депутат райради В.Ю.Остапенко вніс 500 грн. Загалом назби­ралося більше шести тисяч гривень.

Будматеріалами допомогло керів­ництво елеватора «Прометей». Але найбільшу частку у загальній справі взяла на себе «Красна Баштанка» - місцеве сільськогосподарське підпри­ємство, забезпечивши транспортом, надавши необхідні будівельні матері­али та кошти в сумі 8 тис. грн.

З робочими руками для будівельних робіт також не було проблем. Сільрада уклала угоду з районним центром за­йнятості, який направив на громадські роботи А.К.Вільчинського і С.О.Матюшина. Роботу їм оплачували по 50% сільрада і РЦЗ. А чоловіки добро­совісно виконали ремонтні роботи - штукатурили. фарбували, постелили підлогу, про­клали тротуар, зробили паркан.

Своїми руками облаштував басину для пит­ної води спеціально для ФАПу М.Г. Артьомов.

Столярні роботи виконав - М. Дудатій.

Прийшли попрацювати на благоу­строї А.Кушнірова, І.Болсунов, О.Голубнича, О.Плотиця, Ю.Сушинська, М.Яворський, Ю.Комар, В.Сова, Т.Єрьоменко, О.Єрьоменко, Н.Пономарчук, В.Синенький. А.Яворський, а також Н.Яворська і Н.Анточій.

У будівлю, яку придбали спеціаль­но для ФАПу, провели воду. І тепер тут буде не тільки проточна холодна вода, а й гаряча, бо вирішили встановити електробойлер.

Щодо медичного обладнання, то головний лікар Новобузького ЦПМСД В.М. Лучна запевнила, що у Шевченковому-2 є все необхідне - холодиль­ник, дитячі ваги, інструментарій і ін. А те, що комфортність стане для цього сільського медзакладу тепер нормою - це добре для всіх - і для медиків, і для пацієнтів.

Власне, одним із головних пунк­тів медичної реформи є зміцнення матеріально-технічної бази галузі охорони здоров’я, особливо її низової ланки.

Життя показує, що реформа стала справою не тільки влади, а й самих громадян, які бажають жити краще, обслуговуватись - комфортніше.


У ПЕРШІЙ декаді червня керівник філії ПАТ ДПЗКУ «Новополтавський елеватор» А.В. Сичов зустрівся із представниками китайської компанії Jiangsu Muyang Group Co., Ltd. Мета візиту іноземців - огляд інфраструктури підприємства для визначення обсягу робіт в рамках масштабного залучення китайських інвестицій у вітчизняний агросектор. В той же день для перевірки готовності елеватора до приймання зерна підприємство відвідали начальник технічного відділу Державної продовольчо - зернової корпорації України П.О. Журавський та інспектор Держсільгоспінспекції ДА. Козлов.
За міжурядовими угодами Україна зобов'язана поставляти до Китаю щороку 2-2,5 млн. тонн кукурудзи. Натомість Україна отримує від КНР 3 млрд дол. за надзвичайно вигідними умовами: за ставкою Libor +4,5% на 15 років з п'ятирічним пільговим періодом. Щоб забезпечити успішну реалізацію експортних поставок, виникла необхідність модернізувати обладнання лінійних елеваторів, які належать ДПЗКУ (яка є контрагентом кредитної угоди від імені України), в тому числі й Нойополтавського. Для переоснащення останнього планується освоїти інвестиції на суму 800 тисяч гривень двома частинами. Перші роботи заплановані на 4-й квартал 2013 року і продовжаться у 2014 р. Виконавцями робіт будуть спеціалісти Muyang Group, - одного з відомих виробників обладнання для зберігання і переробки зерна, виробництва комбікормів та ін.
Згідно з домовленістю китайці переобладнають головний пульт управління, встановлять новий пробовідбірник, а також обладнання для лабораторних досліджень, очистки зерна, нові 80-тонні ваги, зерносушарку горизонтального сушіння, автопідйомник-авторозвантажувач для розвантажування великовагового транспорту.

Розвиток агропромислового комплексу | Переглядів: 619 | Додав: nbgrda | Дата: 17.07.2013 | Коментарі (0)

10 червня 2013 року проведено засідання комітету з економічних реформ щодо податку з доходів фізичних осіб як вагомий внесок до місцевих бюджетів та проблемні питання, які виникають при його сплаті до бюджету

Проведено засідання комітету з економічних реформ 25 червня 2013 року про стан додержання земельного законодавства та проведення державного контролю за використанням та охороною земель.

Новини | Переглядів: 596 | Додав: nbgrda | Дата: 17.07.2013 | Коментарі (0)

Про роботу комітету з економічних реформ

При райдержадміністрації 21 травня 2013 року проведено засідання комітету з економічних реформ щодо аналізу роботи комунальних підприємств Новобузького району за І квартал 2013 року та надані доручення керівникам комунальних підприємств відповідно за напрямом діяльності.

27 травня 2013 року проведено засідання комітету з економічних реформ щодо організації співпраці з потенційними роботодавцями щодо проведення практики з подальшим працевлаштуванням випускників вищих навчальних закладів

Новини | Переглядів: 553 | Додав: nbgrda | Дата: 21.06.2013 | Коментарі (0)

При райдержадміністрації 23 квітня 2013 року проведено засідання комітету з економічних реформ на тему: «Первинна медична допомога та госпітальні округи: ефективна медицина вже сьогодні».

Новини | Переглядів: 528 | Додав: nbgrda | Дата: 15.05.2013 | Коментарі (0)

При райдержадміністрації 12 березня 2013 року  проведено засідання комітету з економічних реформ щодо особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт та удосконаленню застосування інтенсивних технологій при посіві ярих культур в умовах 2013 року.

21 березня 2013 року проведено семінар-нараду з проблемних питань формування, подання та опрацювання звітів страхувальників по єдиному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. 

Новини | Переглядів: 530 | Додав: nbgrda | Дата: 28.03.2013 | Коментарі (0)

З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон «Про екстрену медичну допомогу», ухвалений Верховною Радою України 5 липня 2012 р. Закон встановлює, що на території України кожен її громадянин або будь-яка інша особа мають право на безкоштовну, доступну, своєчасну та якісну екстрену медичну допомогу. Відповідно до закону, іноземці та особи без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, а також фізичні особи, взяті під варту або яким призначено покарання у вигляді позбавлення волі, забезпечуються екстреною медичною допомогою у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Закон встановлює, що виклик екстреної медичної допомоги здійснюється за єдиним телефонним номером виклику екстреної медичної допомоги 103, або за єдиним номером виклику екстреної допомоги 112. Виклик екстреної медичної допомоги безкоштовний. Системи медичної допомоги в Криму, областях, містах Київ та Севастополь, складаються з центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги, бригад, відділень екстреної невідкладної медичної допомоги. Система покликана забезпечити надання допомоги в ситуації, що загрожує здоров’ю, життю, майну чи навколишньому середовищу, громадському порядку та в інших небезпечних ситуаціях.

Згідно із законом у кожному регіоні України створено єдину систему організації та забезпечення подання екстреної медичної допомоги населенню, так звані центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. З 1 січня 2013 року в Україні набула чинності урядова постанова, якою затверджено нормативи прибуття бригад «швидкої допомоги» на місце виклику, а також введено поділ викликів на екстрені та неекстрені залежно від стану пацієнта. Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України під №1119 від 21 листопада 2012 року, норматив прибуття бригад швидкої медичної допомоги на місце; події за зверненнями, які належать до категорії екстрених, становить 10 хвилин у містах, у населених пунктах поза межами  міста 20 хвилин з моменту надходження звернення до диспетчера оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. У постанові зазначається , що «зазначені нормативи з урахуванням метеорологічних умов, сезонних особливостей, епідеміологічної ситуації та стану доріг можуть бути перевищені, але не більше 10 хвилин». Крім того, документ передбачає розділен6ня звернення за номерами 103 або 112 на екстрені та не екстрені залежно від стану пацієнта. Зокрема, до екстрених викликів належать: якщо пацієнт знепритомнів, у нього судоми, раптові розлади дихання, раптовий біль у ділянці серця, блювання кров’ю, гострий біль у черевній порожнині, зовнішня кровотеча, ознаки гострих інфекційних захворювань, гострі психічні розлади, що загрожують життю та здоров’ю пацієнта або оточення. Також за екстреним викликом медики будуть виїжджати, якщо у пацієнта травма (поранення, перелом, вивих, опік, важкий забій, травми голови), ураження електричним струмом, блискавкою, тепловий удар, переохолодження, асфіксія (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи), ушкодження при надзвичайних ситуаціях (ДТП, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо), отруєння, укуси тварин, порушення нормального перебігу вагітності? До категорії екстрених належать також звернення медпрацівників про транспортування па­цієнтів, які перебувають у стані, що вимагає термінової госпіталізації. «Диспетчер оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф направляє до пацієнта бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги невідкладно після отримання звернення, яке належить до категорії екстрених».

До категорії неекстрених належать звернення щодо пацієнта, стан якого не є невідкладним і супроводжується раптовим підвищенням температури тіла з кашлем, нежитем, болем у горлі; головним болем, запамороченням, слабкістю; болем у попереку, суглобах, підвищенням артеріального тиску; больовим синдромом у онкологічних хворих; алкогольним, наркотичним, токсичним, абсинентним синдромом. Також до неекстрених належить виклик, якщо у пацієнта загострення  хронічних захворювань у разі якщо ті перебувають під наглядом сімейного або дільничного лікаря при гіпертонічній хворобі, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічному запаленні печінки, жовчного міхура, кишківника, хвороби нирок, суглобів тощо.

«Диспетчер оперативно- диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перенаправляє звернення, яке належить до категорії неекстрених, у відповідний заклад охорони здоров’я первинної медико-санітарної допомоги в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я, а в разі відсутності такої можливості направляє до пацієнта бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, яка не виконує екстрені виклики, протягом 1 години з моменту отримання звернення», — наголошується в додатку до постанови. Постанову ухвалено відповідно до ст.6 Закону «Про екстрену медичну допомогу».


СОЦІАЛЬНІ ініціативи Президента України Віктора Януковича дали початок великій роботі по їх реалізації. Щонайперше, було зроблено державою кроки задля збільшення розмірів усіляких виплат пільговій категорії населення. Як це вплинуло на ситуацію, зокрема, в на­шому районі?

ОТЖЕ, в загальних обсягах районного бюджету 2012 року видатки на соціальні виплати жителям району склали 39,2 млн.грн. або 36,5%. Їх отримувачами стали більше 6 тисяч осіб.

При цьому слід зазначити , що працівникам закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та місцевого самоврядування виплачено 61,2 млн.грн. заробітної плати. Працівники ж виробничих галузей народногосподарського комплексу, які є основою формування економіки району та його бюджету, за виконану роботу отримали зарплатні на суму 89,6 млн.грн.

У приведених нижче таблицях видно, що найбільша питома вага соціальних виплат спрямована на виконання положень, визначених Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». Ці виплати склали 23,2 млн.грн.

Крім того, державну соціальну допомогу в сумі 4,1 млн.грн. отримали інваліди з дитинства та діти-інваліди. Тимчасова допомога по аліментах виплачена 184 чол. на суму 1,2 млн.грн., а 341 малозабезпечена сім’я отримала соціальну допомогу на 4,7 млн.грн. Багатодітні сім’ї також отримали пільги на тверде паливо та скраплений газ на суму 101,5 тис.грн.

В цілому у 2012 році сім’ї з дітьми отримали з бюджету державну допомогу на загальну суму 33,3 млн. грн., що склало 84,9% від загальної суми асигнувань, передбачених у бюджеті на соціальні виплати.

На обліку в районі перебувають 1826 громадян, які віднесені до пільгової категорії «діти війни». Впродовж 2012 року вони отримали пільги на житлово-комунальні послуги на суму 568,2 тис. грн., а також 406 особам цієї категорії нараховані субсидії на суму 250,0 тис.грн

Реформа системи соціальної підтримки | Переглядів: 599 | Додав: nbgrda | Дата: 28.03.2013 | Коментарі (0)

1-10 11-19