Вітаю Вас Гість!
Четвер, 22.11.2018, 12:56
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

РДА [764]
Новобузька райдержадміністрація
ОДА [159]
Облдержадміністрація

ДПА у Миколаївські

Президент України

ВРУ

Дозвільний центр

Гаряча лінія

Пошук

Погода

ДРВ

Миколаївська ОДА

Міжрегіонбуд

Аграрна біржа

Головдержслужба

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Новини » РДА

М.Петраковський взяв участь у роботі круглого столу

Михайло Петраковський взяв участь у роботі круглого столу

      Михайло Петраковський, заступник голови райдержадміністрації, член робочої групи з впровадження заходів з об’єднання територіальних громад району взяв участь у засіданні «круглого столу»  з питань децентралізації влади, який був проведений у  районній центральній бібліотеці. Питання, які піднімалися  в ході засідання круглого столу , були доречні та наболілі. У бібліотечних працівників в процесі роботи круглого столу виникло багато запитань з якими вони прийшли до керівника закладу. Плани та перспективи розвитку громади Новобужжя в умовах децентралізації, а саме бібліотечних закладів були обговоренні при зустрічі за «круглим столом» .  Керівники вирішували питання процесу децентралізації бібліотечних закладів. Вирішили, що зміни потрібні, але щоб вони ні в якому разі не погіршили життя працівників, а кожна людина громади повинна бути проінформована щодо змін, що відбуваться в країні.

   « Рік тому в Україні розпочалася реформа місцевого самоврядування. Потреба у її здійсненні назріла давно, однак братися за неї ніхто не поспішав» , - зауважив заступник голови райдержадміністрації М.Петраковський..

 Як відомо, Миколаївщина однією із перших областей України прийняла Перспективний план формування спроможних територіальних громад. Це – орієнтовна карта з відображенням меж об’єднаних громад області, їх паспорти та фінансово-економічні обґрунтування.

Так, децентралізація – це перерозподіл влади на користь місцевих громад, з одночасним зменшенням прав Президента та голів адміністрацій. Повноваження переходять на базовий рівень самоврядування: в село, селище, місто. Влада з обласних та районних центрів (де сидять чиновники) передається до міст та об’єднань населених пунктів (де живуть люди). Мета реформи - це створення фінансово-незалежних громад, що зможуть самостійно утримувати дитячі садки і школи, амбулаторії, будинки культури і клуби, дороги, інфраструктуру. Це реальний шлях до підвищення якості життя мешканців кожного села, селища чи міста.

Категорія: РДА | Додав: nbgrda (09.07.2015)
Переглядів: 197 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: