Вітаю Вас Гість!
Четвер, 22.11.2018, 12:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

РДА [764]
Новобузька райдержадміністрація
ОДА [159]
Облдержадміністрація

ДПА у Миколаївські

Президент України

ВРУ

Дозвільний центр

Гаряча лінія

Пошук

Погода

ДРВ

Миколаївська ОДА

Міжрегіонбуд

Аграрна біржа

Головдержслужба

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Новини » РДА

Люди повинні брати відповідальність за розвиток своєї території у власні руки

Люди повинні  брати відповідальність за розвиток своєї території у власні руки – Сергій Іванов

   08 липня голова райдержадміністрації Сергій Іванов відвідав Баратівську сільську раду. У рамках проведення інформаційної кампанії щодо роз’яснень основного змісту реформ місцевого самоврядування ,  очільник району  зустрівся з жителями села Ганнівка.  Жителі обговорили з  керівником району проблеми, які їх хвилюють : це і водовідведення, і ремонт дороги, і  земельні питання. Сергій Іванов дав відповідні доручення по вирішенню деяких питань  і зауважив, що сама дійсність нас штовхає до  децентралізації .

«Ця реформа повинна активізувати населення на вирішення власних (колективних) потреб і інтересів. Люди повинні  брати відповідальність за розвиток своєї території у власні руки. Адже самі знають першочергові потреби: будувати школу чи реконструювати  лікарню, прокласти нову дорогу чи залатати стару», – сказав голова районної державної адміністрації Сергій Іванов

Парламент  прийняв зміни до Податкового та Бюджетного кодексів, які уже розширили фінансові можливості місцевого самоврядування, а в майбутньому дозволяють зробити економічно самодостатніми та спроможними і нові об’єднані громади.

Об’єднані громади отримають весь спектр повноважень та фінансових ресурсів, що їх наразі уже мають міста обласного значення, зокрема зарахування 60% податку на доходи фізичних осіб.

«Місцева влада буде зацікавлена у розвитку своїх територій, зростанні бізнесу та сплаті податків, а не в розподілі та розграбуванні коштів, що йдуть від центральної влади», – сказав Сергій Іванов. 

«Сьогодні сільський голова та працівники сільради отримують зарплату з згори. Такий порядок склався в тоталітарному минулому, коли центральна влада бажала мати 100% контроль за всією структурою влади. Децентралізація означає, що місцева громада візьме на утримання своїх чиновників, що одразу поставить чиновників у залежність від тих, хто їм платить», – пояснив керівник району.

Категорія: РДА | Додав: nbgrda (09.07.2015)
Переглядів: 241 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: